Торгово-офісний центр «Адмірал»

  • Салон краси, Медичний центр, Фітнес клуб, Страхова компанія

  • Сфера діяльності

    • Butterfly
    • Оксфорд Медікал
    • ДОМІНАНТ
    • ТАС
BUTTERFLY - САЛОН КРАСИ

Салон краси "Butterfly" - це той салон, який містить в собі гармонію краси, здоров'я, душевного спокою, а також гарний настрій.
У нас працюють найкращі дипломовані фахівці з досвідом роботи - професіонали свого напрямку діяльності. Крім того, ми надаємо всі види послуг, від манікюру до апаратної косметології.

Детальніше

ОКСФОРД МЕДІКАЛ ХЕРСОН - МІЖНАРОДНИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР

Міжнародний медичний центр «Оксфорд Медікал Херсон» розпочав свою роботу у вересні 2005 року. Протягом декількох років херсонcька філія працює за європейськими стандартами медицини. У 2012 році медичний центр розширився і переїхав у нове приміщення, в самому серці міста Херсон на вулиці Ушакова. В нашому медичному центрі застосовуються знання кваліфікованих фахівців в області урології, проктології, естетичної медицини, а також пластичної хірургії. Позитивні результати та відгуки пацієнтів дозволяють клініці «Оксфорд Медікал Херсон» постійно розширювати спектр медичних послуг, які надаються.

Детальніше

ДОМІНАНТ - ФІТНЕС КЛУБ

Фітнес клуб ДОМІНАНТ LUX повнністю виправдовує свою назву. Клуб знаходиться в самому центрі міста Херсон, на проспекті Ушакова, в торгово – офісному центрі Адмірал (пр-т Ушакова 35а, 4-й і 5-й поверхи). Просторий тренажерний зал забезпечений найрізноманітнішим силовим і кардіо обладнанням. Зал займає площу 280 квадратних метрів, обладнаний вентиляцією. Величезні панорамні вікна прозорі тільки зсередини, вони дозволять отримати задоволення не тільки від тренування, але й естетичне задоволення від виду на місто. У залі працюють професійні інструктори, майстри спорту, призери українських та міжнародних турнірів.

Детальніше

Страхова Група «ТАС»

Кожна людина прагне впевненості в завтрашньому дні, стабільності в житті, потребує гарантованого захисту та підтримки у важку мить. Забезпечити такий захист — головна мета Страхової Групи «ТАС».

Наша компанія працює в Україні з жовтня 1998 року і є частиною потужної Інвестиційно-фінансової групи, до якої також належить низка фінансових, торгових та промислових структур.

Детальніше