Взимку ніщо так не зігріває як чашка гарячого чаю. А у виснажливу спеку чудово освіжає прохолодний зелений чай. Чайний магазин “Teabet” пропонує Вам високоякісний продукт, який задовольнить будь-який смак. Це і чорні і зелені чаї, чаї з додаванням фруктів, ягід, квітів … Також у нас Ви знайдете індійську і китайську класику, етнічні напої, такі як ройбуш і мате; трав’яні та фруктові суміші тощо
У магазині «Teabet» Ви знайдете безліч видів кави, особливо ми рекомендуємо Вам Esserre Ravasio. Компанія Esserre – результат праці трьох поколінь родини Ravasio у сфері обробки та експорту кави. Сьогодні компанія Esserre завоювала репутацію виробника, відповідального за якість своєї продукції, яка незмінно залишається на вищому рівні. Кава Esserre ідеально підходить для будь-якого кавового обладнання, а також для приготування в домашніх умовах. Ця кава виготовлена із зерен вищої якості, зібраних на Ямайці, в Ефіопії, Бразилії та Індонезії. Гарний асортимент сумішей, відмінна якість продукту. Його неодмінно варто спробувати!
Також, в магазині “Teabet” Ви зможете придбати посуд та аксесуари для чаю та кави. Вони стануть приємним подарунком Вашим близьким, або незамінним елементом Вашого життя.