Міжнародний медичний центр «Оксфорд Медікал Херсон» розпочав свою роботу у вересні 2005 року. Протягом декількох років херсонcька філія працює за європейськими стандартами медицини. У 2012 році медичний центр розширився і переїхав у нове приміщення, в самому серці міста Херсон на вулиці Ушакова. В нашому медичному центрі застосовуються знання кваліфікованих фахівців в області урології, проктології, естетичної медицини, а також пластичної хірургії. Позитивні результати та відгуки пацієнтів дозволяють клініці «Оксфорд Медікал Херсон» постійно розширювати спектр медичних послуг, які надаються.

КОСМЕТОЛОГИЯ

У відділенні косметології клініки «Оксфорд Медікал Херсон» за допомогою новітнього обладнання наші лікарі-косметологи творять справжні дива. На новому якісному рівні представлено видалення волосся на максимально тривалий термін, лікування акне, корекція фігури, безопераційний ліфтинг тощо.

ГІНЕКОЛОГІЯ

Відділення гінекології клініки «Оксфорд Медікал Херсон» працює за європейськими стандартами медицини. Сучасне обладнання та кваліфіковані фахівці дозволяють успішно долати такі неприємні захворювання, як ерозія шийки матки, ЗПСШ та інші. Ми робимо все для максимального комфорту пацієнта. На базі клініки працює відділення УЗ діагностики, яке дозволяє провести обстеження і поставити діагноз максимально точно.

УРОЛОГІЯ

Кваліфіковані фахівці відділення урології успішно піклуються про здоров’я чоловіків, надають допомогу по відновленню і поліпшенню потенції, лікують передчасне сім’явиверження, займаються лікуваннм простатиту і аденоми простати. Ми пишаємося тисячами задоволених пацієнтів, яким наші лікарі-урологи допомогли повернути впевненість у собі.

ПРОКТОЛОГІЯ

Багаторічний досвід лікарів-проктологів і новітнє обладнання, що використовується в клініці, дозволяють нашим фахівцям позбавити пацієнтів геморою без болю, без операції і без відриву від звичного способу життя. Крім того, фахівці відділення проктології клініки «Оксфорд Медікал Херсон» делікатно і ефективно лікують анальні тріщини.

ПЛАСТИЧНА ХІРУРГІЯ

Раді повідомити, що в клініці «Оксфорд Медікал Херсон» відкрито відділення пластичної хірургії. Досвідчений пластичний хірург відділення допоможе Вам здійснити корекцію форми носа, вушної раковини. У відділенні пластичної хірургії ми також проводимо одну з найбільш популярних в Європі операцій з корекції молочної залози, іншими словами, займаємось збільшенням або зменшенням грудей. У своїй роботі ми використовуємо лише найякісніші матеріали та застосовуємо передові технології в галузі пластичної хірургії.
Запис до лікарів здійснюється через службу запису за телефоном (0552) 32-52-53. Ми працюємо для того, щоб Ви були здорові! Звертайтеся до нас і ми обов’язково допоможемо.
Херсон
Вулиця: Ушакова, 35а
Телефон: (0552) 32-52-53
Телефон: (0552) 49-49-21
mail: kherson@oxford-med.com.ua
Час роботи:
ПН-СБ – 9:00 – 20:00
НД – вихідний