Фітнес клуб ДОМІНАНТ LUX повнністю виправдовує свою назву. Клуб знаходиться в самому центрі міста Херсон, на проспекті Ушакова, в торгово – офісному центрі Адмірал (пр-т Ушакова 35а, 4-й і 5-й поверхи). Просторий тренажерний зал забезпечений найрізноманітнішим силовим і кардіо обладнанням. Зал займає площу 280 квадратних метрів, обладнаний вентиляцією. Величезні панорамні вікна прозорі тільки зсередини, вони дозволять отримати задоволення не тільки від тренування, але й естетичне задоволення від виду на місто. У залі працюють професійні інструктори, майстри спорту, призери українських та міжнародних турнірів.

Наш клубі обладнано трьома фітнес залами, в яких проходять заняття з йоги, пілону, пілатесу, аеробіки, стретчінгу, танців. Зали обладнані системами кондиціонування і вентиляції. У цих залах проводяться заняття для дорослих, а також для дітей і для майбутніх мам!
Ми маємо сауну і фреш бар. Відвідування сауни входить у вартість абонемента, а зона відпочинку дозволить розслабитися і відпочити після напруженого тренування.
Просторі роздягальні обладнано душовими кабінами, індивідуальними шафами і вентиляцією.
Також до Ваших послуг ми пропонуємо дитячу ігрову кімнату, в якій Ви зможете залишити свою дитину на той час, який проведете в тренажерному залі, або іншій секції фітнес клубу «Домінанта». У дитячій кімнаті працюють висококваліфіковані вихователі, завдяки їм Ваші діти займатимуться корисними для них іграми, розвивати свій кругозір, спритність, увагу, пам’ять, уяву. В той час, як Ваша дитина з азартом і задоволенням розважатиметься, Ви зможете провести свій вільний час в нашому фітнес клубі та отримати від цього візиту повне задоволення.
Дбайливий персонал зробить все, щоб Ваші тренування стали не тільки корисними для здоров’я, але і приємними!
Графік роботи клубу Домінант LUX з 7.00-22.00 в будні дні, що дозволяє підібрати зручний час для Ваших тренувань. Клуб також працює і у вихідні з 10.00 до 20.00.
моб. тел Домінант Lux (095) 341-21-12
www. dominant.mg.ks.ua