Магазин ” ROLADA ” в ТОЦ «Адмірал» – це ексклюзивний дизайнерський чоловічий і жіночий одяг. Бездоганний смак і почуття стилю їх творців дозволять Вам сміливо створити свій неповторний образ. Наш одяг для тих, хто хоче підкреслити свою індивідуальність! Всі моделі виготовлені тільки з матеріалів високої якості.

Модельєри фірми «Ролада» регулярно відвідують спеціалізовані виставки у Франції, Італії, Німеччині, Канаді і Росії, завдяки чому вони прекрасно орієнтуються в  тенденціях моди, та створюють оригінальні, сучасні колекції. Бездоганний стиль, форма, майстерність ідеального крою, тканини прекрасної структури і широкої кольорової гами, оригінальна європейська фурнітура, прогресивний і новаторський погляд дизайнерів – ключові компоненти, які допоможуть створити Ваш власний стиль – привабливий і неповторний.

Незважаючи на численні зміни в нашому житті, одне залишається незмінним – це розуміння і прагнення до одягу високої  якості, повсякденного, але в той же час елегантного. Тут Ви знайдете:

Чоловічий одяг – куртки, плащі, пальта.

Жіночий одяг – куртки, плащі, пальта, спідниці, штани, блузки, кардигани.

У нас можна придбати як строгі моделі для ділових зустрічей, так і зручні для повсякденного життя, а також ефектні моделі «на вихід».

Розмірна сітка: від 40-го до 62-го (жіноча) і від 46-го до 62- го (чоловіча).