«АТБ-маркет» – підприємство корпорації «АТБ» – найбільша мережа України, що динамічно розвивається.
Компанія «АТБ» була заснована в 1993 році, коли магазини фірми «Агротехбізнес» поклали початок становленню мережі дискаунтерів «АТБ». Вже в 2000-х роках мережа «АТБ» вперше в Україні впровадила нову систему самообслуговування у форматі «дискаунтер». Дискаунтер – магазин з широким асортиментом товарів за оптовими цінами. У поєднанні зі зручним розташуванням і високою якістю продукції, даний формат максимально відповідає пріорітетам споживачів.
Вже сьогодні мільйони людей оцінили переваги мережі дискаунтерів «АТБ». За даними дослідницьких агенцій, мережа дискаунтерів «АТБ» є найбільшою роздрібною мережею в Україні і налічує понад 670 магазинів, які розташовані більш ніж в 185 населених пунктах 16 областей України. Щодня в «АТБ» покупки здійснюють понад 2 млн. українців! Протягом останніх 5 років мережа магазинів «АТБ» показує найвищі темпи розвитку. У 2014 році товарообіг торгової мережі «АТБ» склав 38 млрд. 859 млн. грн. (з ПДВ).
Асортимент магазинів складає більш ніж 3500 товарів, з яких більше 800 – представляють власні торгові марки «АТБ». За рахунок мінімізації витрат на логістику і рекламу, вартість такої продукції нижче середньоринкової, але якість не поступається відомим брендам.
Протягом більш ніж 20 років, запорукою успіху і високих показників зростання є дружний колектив, де головна цінність – це люди! Професіоналізм, прагнення до розвитку, дотримання корпоративних норм і високий рівень відповідальності кожного співробітника роблять можливим досягнення нашої місії:
Забезпечувати населення України якісними продуктами харчування та непродовольчими товарами першої необхідності за мінімальними цінами. Гарантувати якість товару за рахунок використання високоефективних технологій і етичного ведення роздрібного бізнесу.